Категории

 • Огнетушители
 • Рукава пожарные
 • Оценка земли
 • Как бизнес
 • Оценка недвижимости
 • Услуги по оценке.
 • Индивидуальные средства защиты
 • ПротивоГАЗы
 • Новости
 • Новости

  Где купить держатель для Айфона в авто

  Сегодня очень многие автомобилисты задаются сакраментальным вопросом, который не может их не беспокоить - где купить держатель

  Где выбрать фотоаппарат

  С недавних пор увлекаюсь фото и видео съемкой. Приобрел фотоаппарат от Canon , т.к. доверяю данной компании и сталкивался с их продукцией не раз. И решил приобрести аксессуары для моей камеры. Начал

  Главная Новости

  Храм христа спасителя: как доехать?

  Опубликовано: 20.10.2017

  Храм Христа Спасителя має цікаву історію. Спочатку його планувалося будувати на Воробйових горах, але там грунт не підійшла. Стоїть він на березі Москви-ріки з 1883 року. Це найбільший храм Російської церкви. Його висота 105м, а вміщує він 10 тис осіб. У 1931 році радянська влада хотіли його знести і побудувати ДС. Але справа йшла туго. Розібрати вийшло не відразу, а потім почалася війна. З 1960 по 1994 на цьому місці розташовувався відкритий басейн. Будівництво храму почалося в 1994, а в 2000 було закінчено. Відвідати це місце рекомендуємо всім приїжджим. Він знаходиться за адресою: Москва, вулиця Волхонка, будинок №15. Це і є храм Христа Спасителя. Як доїхати до нього, описано нижче.

  Їдемо на метро

  Це найшвидший і надійний спосіб дістатися до місця! З Павелецького вокзалу. Спускаємося в метро і сідаємо на зелену лінію. Їдемо то станції Театральна. Тут переходимо на Мисливський ряд, сідаємо на червону лінію і доїжджаємо до станції Кропоткинська. Виходимо з метро і ось він перед вами храм Христа Спасителя. Якщо з Курського вокзалу, то спускаємося в метро, ??нам потрібна червона лінія. Сідаємо і доїжджаємо до станції Кропоткинська. Ми на місці. Ще можна вийти на станціях «Бібліотека ім. Леніна »,« Боровицкая »,« Арбатська »і пройтися пішки до храму, заодно оглянути і інші визначні пам'ятки.

  Наземний транспорт

  Щоб не йти пішки, можна трохи проїхатися на тролейбусі. Якщо знаходимося на Воробйових горах (біля метро), шукаємо 31 маршрут. Треба буде проїхати 11 зупинок. Від станції Фрунзенська довезе той же 31 маршрут, тільки їхати вже ближче, всього 6 зупинок. Так само завжди можна скористатися послугами таксі. Дорого, зате комфортно і швидко. 

  Тепер ви знаєте, де знаходиться храм Христа Спасителя, як доїхати до нього і чим. Для зручності пасажирів, в метро оголошують, що вийшовши зі станції Кропоткинська, ви потрапите в ХХС. У цьому ж районі багато і інших визначних пам'яток: Червона площа, Олександрівський сад, Арбат і так далі.

  rss