. . . .

 

Версия профессора Доценко

Версия Абакуса №1

Комментарии

Ответ Абакуса на критику

Ответ Абакуса на критику 2

Библиотека

Публикации

«Варяг» (наружный вид и вид сверху)

«Варяг» и «Полтава» в Порт-Артуре

«Варяг» поднятый японцами. 1905г.  

Тактико-технические
характеристики

Крейсер "Забияка"

[email protected]

Черкаською митницею ДФС складено 86 протоколів

Опубликовано: 01.11.2016

За 9 місяців п.р. на суму 2, 9 млн. грн. Минулого року за відповідний період було складено 56 протоколів на суму 4, 8 млн.грн. Про це повідомив в.о. начальника Черкаської митниці ДФС Євген Пікуль.

За його словами, в 13 справах реально вилучено предмети правопорушень на суму 2, 5 млн, подробнее тут cherkasy-city.com/ua. грн. У більшості це промислові товари.

Також Черкаська митниця розглянула 62 справи про порушення митних правил, за плодами розгляду застосовано штрафів на суму 2 млн.грн. , стягнуто 305 тис. грн. Торік митницею було розглянуто 38 справ, накладено штрафів на суму 604 тис. грн, стягнуто 121 тис.грн.

На розгляд до суду передано 20 справ про порушення митних правил на суму 3, 6 млн.грн.

«До державного бюджету від правоохоронної діяльності митниці поточного року  перераховано 336 тис.грн. Відповідний минулорічний показник склав 136 тис.грн. », – розповів Євген Пікуль.  

Він додав, що Черкаська митниця постійно проводить зустрічі з бізнесом, громадськими організаціями, профспілками з висвітлення та обговорення законодавчих змін і новацій, а також з питань дотримання митного законодавства.   

rss