. . . .

 

Версия профессора Доценко

Версия Абакуса №1

Комментарии

Ответ Абакуса на критику

Ответ Абакуса на критику 2

Библиотека

Публикации

«Варяг» (наружный вид и вид сверху)

«Варяг» и «Полтава» в Порт-Артуре

«Варяг» поднятый японцами. 1905г.  

Тактико-технические
характеристики

Крейсер "Забияка"

[email protected]

Альпійська вівчарка, савойська вівчарка

Опубликовано: 01.11.2016

tvaryny.com або Савойська вівчарка (англ. Alpine Shepherd; фр. Berge de Savoie) - істинно робоча собака, з давніх часів використовується як пастух і для охорони худоби. Дуже витривала, сильна і незалежна порода собак. Порода виникла самостійно, без втручання людини. Довгий час представники цієї породи собак жили відокремлено від людей, в Альпійських горах. Потім деякі представники цієї породи були одомашнені, і використовувалися спочатку для охорони житла, а потім люди виявили чудові пастуші якості цих собак. Багато років ці собаки вірно служили людям. Великі і потужні, витривалі і невибагливі, вони просто справлялися з величезними стадами.  
Рухи савойської вівчарки різкі і швидкі, вони мають блискавичну реакцію, а хватка у них смертельна. Вівчарка може самотужки впоратися навіть з величавым хижаком. Охоронні якості дуже розвинені. Собака уважна і пильна, особливо вночі.
Невибагливість до догляду альпійської вівчарки роблять її незамінною для сільських трудівників. А ось для утримання в квартирі, і взагалі в міських умовах ця собака не підходить.
 Альпійська вівчарка потребує суворого і справедливого виховання (дресирувати цуценя потрібно починати з першого місяця життя).
В сім'ї альпійські вівчарки, як правило, ведуть для себя доброзичливо. Вага альпійських вівчарок : 20-30 кг.
Висота у холці: 47-55 см.  
Забарвлення собаки мають чорно-підпале, двоколірне з підпалинами, допустимі білі відмітини.
Шерсть коротка  з густим підшерстям.

rss